episoft-fiyati

Episoft Krem, Episoft Tüy Dökücü Krem, Episoft Tüy Azaltıcı Krem

Episoft Krem Nedir?
Episoft ürünü genel olarak serum olarak duydunuz. Krem ile serum arasındaki fark. Krem Tüyleri dökmeye yardımcıdır. Serum ise tüyler döküldükten sonra o bölgeye sürülerek kullanılır.
Episoft krem, kullanımı bölümünde de bahsedildiği gibi serum kullanımı yapmak isteyenler daha önceden tüylerini ağda, epilasyon, tüy dökücülerle almalıdır. İşte bu tüy dökücülerden biride episoft firması tarafından hazırlanan tüy dökücü kremdir. Serum kullanımına geçmeden önce tüyleri almanıza yardımcı olur. 6 adet serum alana hediye olarak gönderilmektedir. Ayrıca almak isteyenler 39 liradan ürünü alabilirler.

episoft-tuy-dokucu-krem

Episoft Krem Kullanım Önerisi
Episoft tüy dökücü krem kullanımı, kullanmak istediğiniz bölgeye tüy dökücü kremi sürdükten sonra 8-10 dakika kadar bekleyiniz ve beklemeden sonra su ile yıkayınız. Tüyler dökülecektir. Daha detaylı bilgi için http://episofttuydokucu.com/episoft-kullanimi-episoft-tuy-dokucu-nasil-kullanilir sayfamızdan bilgi alınız.

Episoft Tüy Azaltıcı Krem Mağazalarda Var Mı
Episoft krem ya da serum herhangi kozmetik mağazalarında bulunmamaktadır. İnternet sitelerine özel satış yapılmakta olup başka yerlerde bulunmamaktadır.

Özellikleri Nelerdir
1 kutu episoft tüy dökücü krem ağırlığı 20 mldir.
1 kutu kullanım süresi kullanımıza göre değişebilir.
Özel olarak formülize edilmiş bir üründür.
Tüyleri acısız, çabuk ve pratik biçimde dökmeye yardımcı olabilir bir kozmetik üründür.

Yurt Dışı Siparişi Var Mı
Satışlarımız sadece yurt içi geçerlidir. Yurt dışından gelen siparişleri gönderememekteyiz. Lütfen sipariş verirken buna dikkat ediniz.

Orjinal olduğunu Nasıl Anlarım
Episoft tüy azaltıcı krem dış kutusu üzerinde bir etiket göreceksiniz o etiketi sorgulatarak almış olduğunuz ürünün orijinalliğini sorgulayınız. Bu konuyla ilgili sıkıntı yaşarsanız almış olduğunuz yerle irtibata geçiniz.

Fiyat Bilgileri Nelerdir
Ürün tekli adedi 69 lira yerine 39 liradır. 10 lira kargo ücretiyle birlikte toplam 49 lira. Kampanyalar adet alımı yükseldikçe daha avantajlı hale gelmektedir. Kampanyamız dahilinde 6 adet serum alana 1 adet tüy dökücü krem hediye edilmektedir.. Kampanyalar hakkında bilgi edinmek içinde http://episofttuydokucu.com/episoft-fiyati-kac-lira-kac-para-kampanya-indirim.html sayfamızda detaylı bilgi yer almaktadır.

Bu sayfamızda episoft krem bilgileri, nasıl orjinal olduğu anlaşılır, fiyat bilgileri, kullanım önerileri gibi bilgiler yer almaktadır. Ziyaret etmiş olduğunuz site episoft resmi satış sitesidir. Buradan alacağınız ürünler orjinallik garantisi ile satılmakta olup en cazip fiyat kampanyalarıyla sizlere sunulmaktadır. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

episoft-krem

Yorum Yazın
Episoft tüy dökücü nedir? Episoft tüy dökücü içeriği, nerelerde kullanılır, fiyatı, satış yeri kullanımı ve kullanıcı yorumları hakkında bilgi epi soft tüy dökücü türkiye sitesinde.