episoft-fiyati

Episoft Beyazlatıcı Krem, Episoft Beyazlatıcı

Episoft Beyazlatıcı Krem Nedir?

Episoft beyazlatıcı krem koltuk altı ve benzeri gibi yerlerde oluşan kararmalar için kullanılabilen bir kozmetik üründür. Episoft markasının ürettiği bu ürün sizlere özel olarak üretilmiş 6 kutu tüy azaltıcı alımlarında hediye olarak gönderilmektedir.

Episoft Beyazlatıcı Kullanımı

Episoft beyazlatıcı krem kullanımı şu şekildedir: Uygulamak istediğiniz bölgeye ince tabaka şeklinde sürerek kullanabilirsiniz. Daha sonra yıkamanıza gerek yok cilt emecektir. Her gün bir kere uygulanması önerilir.

Kaç Mldir?
Episoft beyazlatıcı krem ağırlığı 25 mldir.

Nerelerde kullanılır: Beyazlatıcı krem kullanım bölgeleri koltuk altı ve bikini bölgeleridir.

Episoft Beyazlatıcı Krem İçeriği

Episoft beyazlatıcı içeriği cocoa butter ve shea butter ile formülize edilmiş kozmetik krem özelliği taşımaktadır.

episoft-beyazlatici-krem

Episoft Beyazlatıcı Krem Fiyatı

Episoft beyazlatıcı fiyatını merak edenler. Bu ürün kampanyalarımız dahilinde 6 adet episoft alımların yanında hediye olarak verilmektedir. Tek almak isteyenler müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirler.

Hologramı Var Mı
Episoft beyazlatıcı ürün üzerinde de hologram yer almaktadır. Tüy azaltıcı ürün gibi doğruluğu sorgulatılabilen bir üründür.

Episoft Beyazlatıcı Kullananlar, Yorumları

Episoft beyazlatıcı krem kullananlar ve episoft beyazlatıcı yorumlarını dileyen bu sayfa altından yapabilir dileyen ise menüden kullanıcı yorumları bölümünü ziyaret ederek hem okuyabilir hemde görüş bildirebilir.

Saklama Koşulları: Kozmetik beyazlatıcı krem ürünü serin yerlerde saklanmalı ve güneş ışığının düz maruz kaldığı yerlerde bırakılmamalıdır. Ayrıca kutu kapalı olarak muhafaza edilmedilir.
Çocukların ulaşamayacağı yerlere saklayınız. İçeriğindeki bir maddeye karşı alerjiniz varsa kullanmayınız. Şu ana kadar yan etki hakkında şikayet ulaşmamıştır. Beklenmedik bir etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz.

İnova kozmetik tarafından üretilen episoft beyazlatıcı krem ürünü hakkında bilgi verdik. Daha detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Bu sayfamızda sizlere episoft beyazlatıcı nedir, fiyatı, kullanımı, hologramlı mı, saklama koşulları ile kısaca bilgi verdik. Sitemizi ziyaret ettiğinizi için teşekkür ederiz.

 

 

 1. Emine

  13 Kasım 2018

  Bıyık bölgesinde kullanılabilir mi

 2. admin

  14 Kasım 2018

  Bıyık bölgesinde de kullanabilirsiniz.

 3. eda

  24 Aralık 2018

  merhaba, 6 lı serum un yanında beyazlatıcı kremi hediye verdiniz. Henüz kullanmadım ama kremden ayrıca sipariş verebiliyor muyum?

 4. admin

  24 Aralık 2018

  Merhaba destek hattımızı ararsanız müşteri temsilcileri sizlere yardımcı olacaktır.

 5. Fatih

  3 Şubat 2019

  Yüz bölgesinde kullanamıyor muyuz? Sivilce ve güneş lekelerini giderir mi

 6. admin

  6 Şubat 2019

  Yüz bölgesinde kullanabilirsiniz. Sivilce için bir etkisi yoktur.

 7. Çiğdem

  19 Kasım 2019

  Göz altı morluklara sürülür mu? Ayrıca serumlardan cok memnun kaldım.baya tıy azalttı

 8. admin

  26 Kasım 2019

  Beyazlatıcı krem hediyesini göz altı için de kullanabilirsinizm

Yorum Yazın
Episoft tüy dökücü nedir? Episoft tüy dökücü içeriği, nerelerde kullanılır, fiyatı, satış yeri kullanımı ve kullanıcı yorumları hakkında bilgi epi soft tüy dökücü türkiye sitesinde.